header banner
Najbliższa impreza:

Puchar Polski w Karate olimpijskim – Lębork 2017.

Kolejny znakomity start, tym razem w Pucharze Polski Młodzików, Juniorów, Juniorów Młodszych, Młodzieżowców i Seniorów w olimpijskim karate WKF zanotowali  zawodnicy naszego klubu. W konkurencjach indywidualnych zdobyliśmy 9 medali w tym: 4 złote, 4 srebrne i 1 brązowy co uplasowało nasz klub na 5. pozycji w klasyfikacji medalowej. Wywalczony wynik podkreślił przynależność zawodników Atemi do krajowej czołówki.

Złote medale zdobyli: Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne młodzików (12-13 lat), Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych (14-15 lat), Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne juniorów oraz Bartosz Mączka w konkurencji kata indywidualne seniorów (+18 lat). Srebrne krążki powędrowały do: Michała Polaka za konkurencję kata indywidualne młodzików (12-13 lat), Joanny Janoty za konkurencję kata indywidualne młodziczek (12-13 lat), Marii Kliś za konkurencję kata indywidualne juniorek młodszych (14-15 lat) oraz Mateusza Tomiczka za konkurencję kata indywidualne seniorów (+18 lat). Na najniższym stopniu podium uplasował się Maciej Gawor  w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych (14-15 lat).

Coroczny Puchar Polski w olimpijskim karate WKF, który odbył się w sobotę 29 maja w Lęborku na Pomorzu, zgromadził w rywalizacji 288 zawodniczek i zawodników z 36 licencjonowanych klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Organizatorem pucharu był miejscowy Klub Karate Shotokan – Lębork przy wsparciu miasta Lębork i powiatu lęborskiego oraz Polski Związek Karate.