header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 26.04.2024 Nazwa wydarzenia:Konsultacje Kadry Narodowej Miejsce:COS Spała

42. edycja Grand Prix Bratysławy w Karate 26-27.03.2022r.

W dniach 26-27 lutego b.r. w stolicy Słowacji Bratysławie, odbyła się 42. edycja Grand Prix Bratysławy w Karate. W dwudniowych zawodach wzięło udział 1512 zawodniczek i zawodników z 238 klubów reprezentujących 30 państw.

Bielski Klub Atemi reprezentowała czteroosobowa grupa zawodniczek i zawodników.

Srebrny medal  w konkurencji kumite indywidulane młodzieżowców (U21), w kategorii wagowej (-61kg) zdobyła Eva CRIOU.

Punktowane miejsca –  7. w konkurencji kata indywidualne seniorek oraz 9. w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców zdobyła Anna KOWALSKA.

Na 13. pozycji uplasował się Krzysztof KARWOWSKI w konkurencji kata indywidualne juniorów.

Był to drugi w tym roku turniej rankingowy dla zawodniczek i zawodników Polskiej Unii Karate.