header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 08.06.2018 Nazwa wydarzenia:Karate 1 - Premier League Miejsce:Stambuł, Turcja

Atemi w grupie firm korzystających z systemu rabatowego WEE.com AG.

Szanowni Państwo, koleżanki, Koledzy, przyjaciele i sympatycy Klubu, z zadowoleniem informujemy, iż klub ATEMI korzysta z międzynarodowego systemie rabatowego firmy WEE.com AG.

Dzięki udziałowi w tym systemie, każdy z naszych klubowiczów i ich rodziny , poprzez rejestrację, może uzyskać dodatkowe rabaty w codziennych zakupach. W sklepach, kawiarniach, punktach usługowych, itp. W systemie tym biorą również udział sklepy internetowe, np. AliExpress. WEE jest pierwszym międzynarodowym systemem bonusowym, dzięki któremu można oszczędzać pieniądze podczas codziennych zakupów.

W związku z tym , aby przyjaciele naszego Klubu mogli realizować oszczędności podczas swoich codziennych płatności, ATEMI udostępnia kartę, bardzo atrakcyjną wizualnie, wydaną również z logiem z okazji POLISH OPEN

W ramach wee klienci nie zbierają punktów, ale podczas zakupów oszczędzają żywą gotówkę. I to przede wszystkim kupując u lokalnych sprzedawców i usługodawców. Do sieci wee należy jednak także wiele sklepów internetowych. Należą do niej także duże, znane sieci handlowe. Już teraz wee jest dostępne u wielu lokalnych punktów handlowo-usługowych w 24 krajach, i z każdym dniem zwiększa swój zasięg.

Komu jest potrzebny jeszcze jeden toster lub termos? Klienci dostają od razu na swoja kartę – żywą gotówkę a nie punkty ! Oszczedzaja już przy dokonywaniu płatności . Zgromadzonymi środkami na koncie wee można zapłacić przy jakichkolwiek następnych zakupach w sklepie lub kawiarni.

Poniżej instrukcja rejestracji karty oraz krótki folder:

INSTRUKCJA REJESTRACJI KARTY

ULOTKA INFORMACYJNA

Jeśli już zarejestrowałeś swoja WEECard – Gratulacje. Możemy teraz, wszędzie gdzie są punkty WEE, robić zakupy, otrzymując rabaty na nasze konto. Dla ułatwienia sobie życia, ściągamy na swój telefon, poprzez PLAY Store, gratisową aplikację ANDROID / IOS „weecom”. W tej aplikacji się LOGUJEMY ! – NIE REJESTRUJEMY !. Bo już w systemie jesteśmy zarejestrowani. W aplikacji mamy wszystkie okoliczne punkty zlokalizowane, również nasze konto, rabaty, kod QR = numerowi naszej karty. Sprzedawcy przy transakcji, równoważnie możemy pokazać do zaczytania naszą kartę LUB kod QR aplikacji z telefonu.

Więcej informacji w biurze Klubu.

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij