header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 24.05.2019 Nazwa wydarzenia:Seminarium Kata z Santo Torre Miejsce:Bielsko-Biała

Awans Bartosza Mączki w Dubaju.

W Dubaju odbył się drugi w tym roku turniej z cyklu Karate 1 Premier League. Są to najbardziej prestiżowe zawody w karate olimpijskim WKF, które zaliczają się do turniejów kwalifikacyjnych na Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020.

Dobrze spisał się w nich Bartosz Mączka. Dzięki bardzo dobremu technicznemu wykonaniu kata Gojushisho Sho z wysokim wynikiem punktowym awansował do drugiej rundy eliminacyjnej. Niestety poprzez błąd techniczny w kata Gankaku, nie uzyskał noty umożliwiającej występ w trzeciej rundzie. Zawody zakończył na 29. miejscu.

Warto dodać, że turniej ten jest również zaliczany do rankingu przed Europejskimi Igrzyskami Olimpijskimi, które pod koniec czerwca odbędą się w Mińsku. Mamy nadzieję, że Bartek uzyska wymagane minimum.

Zobaczcie jak sam zawodnik skomentował swój start:

„Pokonując w pierwszej grupie między innymi vice-mistrza świata z 🇩🇪, medalistę Karate1 PremierLeague z 🇪🇸 oraz 🇵🇹🇸🇰 awansowałem do drugiej rundy, gdzie duży błąd wykluczył mnie z dalszej rywalizacji co ostatecznie dało 29 lokatę wśród najlepszych zawodników na świecie. Zdobyte punktu dają mi szansę na dalszą walkę o Igrzyska Europejskie które odbędą się w Mińsku🇧🇾”

 

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij