header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 08.06.2018 Nazwa wydarzenia:Karate 1 - Premier League Miejsce:Stambuł, Turcja

Grand Prix Ostrawy w Karate.

W sobotę 4 listopada u naszych południowych sąsiadów w Ostrawie odbyły się zawody Grand Prix Ostrawy w Karate. Na starcie stanęło ponad 700 zawodniczek i  zawodników z 12 krajów.

Bardzo dobrze wypadli zawodnicy bielskiego Atemi, którzy przywieźli 6 medali w tym: 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe, plasując się na 13. pozycji wśród 109 klubów biorących udział w zawodach.

Złote medale zdobyli: Anna Kowalska  w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat oraz drużyna kata juniorów 14-17 lat w składzie: Maciej Gawor, Michał Polak i Daniel Fulara.

Srebrne medale wywalczyły: Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców 18-20 lat oraz drużyna juniorek młodszych do 14 lat w składzie: Joanna Janota, Maria Kliś i Kaja Bednarowicz.

Brązowe krążki zdobyły: Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat oraz drużyna kata seniorek w składzie: Eliza Gaweł, Anna Kowalska i Wiktoria Olma.

WYNIKI
KLASYFIKACJA MEDALOWA

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij