header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 26.04.2024 Nazwa wydarzenia:Konsultacje Kadry Narodowej Miejsce:COS Spała

XIV Harasuto Cup 2018, Łódź

W dniach  7-8 kwietnia br., w Łodzi odbyła się XIV edycja międzynarodowego turnieju  – Harasuto Cup w Karate. Na tatami walczyli najlepsi zawodnicy – medaliści Mistrzostw Europy i świata w Karate, którzy oceniani byli przez szerokie grono sędziów z Polski i zagranicy.

Organizatorem turnieju był łódzki klub karate Harasuto, a Honorowy Patronat sprawował Prezydent miasta Łodzi. Czworo reprezentantów bielskiego Atemi nie zawiodło, zdobywając 3 medale: 2 złote i 1 brązowy. Złote medale zdobyli: Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców U21 oraz Bartosz Mączka w konkurencji kata indywidualne seniorów. Eliza wywalczyła również brązowy medal w konkurencji kata indywidualne seniorek. Tuż za podium w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców U21 uplasowała się Sonia Walaszczyk.

Na starcie stanęło 703 zawodników, reprezentujących 75 klubów z 14 państw.