header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 08.06.2018 Nazwa wydarzenia:Karate 1 - Premier League Miejsce:Stambuł, Turcja

Harnasie rozdane! Paweł Połtorzecki nominowany do tytułu trenera roku!

W ubiegły piątek Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult spotkał się z przedstawicielami środowiska sportowego naszego miasta. Podczas spotkania – zgodnie z wieloletnią tradycją – wręczył najlepszym sportowcom i trenerom statuetki Harnasia, czyli nagrodę za wybitne sukcesy osiągnięte w zeszłym roku. Harnasie zostały przyznane w czterech kategoriach. Poza sportowcem i trenerem roku (z naszego klubu nominowanym do tej nagrody był Paweł Połtorzecki) nagroda trafiła także do najlepszej drużyny i dobrodzieja sportu.
Sportowcem Roku 2017 została reprezentująca BKT Advantage tenisistka Maja Chwalińska. Tytuł drużyny roku przypadł futsalowcom Rekord SSA. Trenerem roku konkursowa kapituła wybrała Andrzeja Szłapę (Rekord SSA), a dobrodziejem roku została spółka Polskie Mięso i Wędliny Łukosz.
Dodatkowo paterę Super Championa w uznaniu dotychczasowych osiągnięć wraz z podziękowaniami za godne reprezentowanie Bielska-Białej na arenach krajowych i międzynarodowych odebrał z rąk Prezydenta Miasta szybownik – Sebastian Kawa.


Źródło: Magazyn Samorządowy, foto: Paweł Sowa Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij