header banner
Najbliższa impreza:

Sukces zawodników Atemi w Środzie Wielkopolskiej

Już po raz 25. w Środzie Wielkopolskiej odbył się Turniej Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP w Karate Olimpijskim WKF. W zawodach wzięło udział 356 zawodników z 29 klubów z całej Polski. KSA Atemi reprezentowało pięcioro zawodników, którzy nie zawiedli i do Bielska-Białej wrócili z dziewięcioma medalami !

Złoty medal w kata juniorek zdobyła Anna Kowalska, która na podium stanęła z dwiema pozostałymi zawodniczkami bielskiego Atemi: Joanną Janotą (2. miejsce) oraz Wiktorią Olmą (3. miejsce). W tym samym składzie dziewczyny znalazły się znowu na podium odbierając złote medale, tym razem w konkurencji drużynowej kata. Wiktoria Olma i Joanna Janota do zdobytych już dwóch medali dołożyły odpowiednio srebro i brąz w kata juniorek młodszych.

Nasi panowie również pokazali klasę. Złoty medal w kata juniorów wywalczył Maciej Gawor. Do worka z medalami dwa brązy dorzucił Krzysztof Karwowski, który stanął na najniższym stopniu podium w kata młodzików oraz juniorów młodszych.

Warto podkreślić, że nad naszymi zawodnikami w roli coacha czuwał trener Grzegorz Olma. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych startach !

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij