header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 03.02.2023 Nazwa wydarzenia:Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Larnaka /Cypr/ Miejsce:Larnaka /Cypr/ - Kadet, Junior, U21

Zostań Mistrzem – konsultacje kumite

W sobotę 23 kwietnia b.r. zapraszamy naszych młodych zawodników na II edycję konsultacji kumite –  „Zostań Mistrzem”!

 

W najbliższym czasie odbędą się zawody, w których wezmą udział nasi najmłodsi zawodnicy.

 

W związku z tym klub Atemi organizuje cykl dodatkowych treningów sportowych dla wszystkich grup (Ośrodek Victoria i Widok Centrum), poświęconych dogłębnemu przygotowaniu do zawodów: specjalne gry edukacyjne do „kumite”, trening szybkościowo-siłowy, psychologiczny, techniczno-taktyczny i funkcjonalny, w zależności od wieku i doświadczenia zawodnika, a także szczegółowej analizy zasad sędziowania „kumite”. Uczestnictwo w takich specjalnych treningach dodatkowo ukształtuje pewność zawodnika co do swoich umiejętności na zawodach, a z uczestników dodatkowego treningu sportowego zostanie utworzony zespół do udziału we wszystkich kolejnych zawodach.

Szkolenie poprowadzi sensei Natalia . Uczestnictwo w tym szkoleniu potwierdza się w swoich grupach do czwartku 21 kwietnia.

Opłata za uczestnictwo wynosi 30 zł (zniżka rodzina 25 zł). Dokładny harmonogram zajęć oraz komplet grup (według wieku i doświadczenia sportowego) zostaną podane po wpłynięciu wszystkich zgłoszeń.

  • Czekamy na naszych przyszłych Mistrzów na treningu!
  • Zapisy już od wtorku  19 kwietnia na zajęciach.

⇒ Serdecznie zapraszamy ! ⇐

 

 

 

 

 

 

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij