header banner
Najbliższa impreza:
Data:30.05.2020 Nazwa wydarzenia:Grand Prix Arawaza Cup Miejsce:Sopot

19th Central Europe Open – Bydgoszcz

W dniach 29.02.-01.03. b.r. w Bydgoszczy odbyła się XIX edycja Central Europe Open w Olimpijskim Karate WKF. W dwudniowych zawodach wzięło udział 700 zawodniczek i zawodników z 42 klubów reprezentujących 6 państw.

Bielski Klub Atemi reprezentowało dwoje zawodników: Krzysztof Karwowski i Eliza Gaweł, którzy zdobyli 5 medali w tym 4 złote i 1 brązowy medal.

Krzysztof Karwowski wywalczył 2 złote medale w konkurencji Kata Indywidualne Kadetów (14-15 lat) oraz w konkurencji Kata Indywidualne Juniorów (16-17 lat).

Eliza Gaweł wywalczyła 3 medale w tym: 2 złote w konkurencji Kata Indywidulane Seniorek oraz w konkurencji Kumite Indywidualne Seniorek w kategorii wagowej +61kg. Do puli medali dołączyła jeszcze brązowy medal zdobyty w konkurencji Kumite Open Seniorek.

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij