header banner
Najbliższa impreza:
Data:30.05.2020 Nazwa wydarzenia:Grand Prix Arawaza Cup Miejsce:Sopot

Austrian Karate Champions Cup

W sobotę 18 stycznia b.r. w austriackiej miejscowości Hard leżącej na jeziorem Bodeńskim, odbyła się kolejna edycja zawodów Karate Olimpijskiego WKF pod nazwą: AUSTRIAN KARATE CHAMPIONSCUP 2020. W zawodach wzięło udział 594 zawodniczek i zawodników ze 153 klubów z 13.państw.

Bielski Klub Atemi reprezentowała 6 osobowa grupa zawodniczek i zawodników.

Brązowy medal w kategorii kata indywidualne juniorów młodszych wywalczyła Joanna JANOTA. Tuż za podium uplasowała się Eliza GAWEŁ w kategorii kata indywidualne młodzieżowców U21 oraz Daniel Fulara w kategorii kata indywidualne juniorów.

Był to pierwszy w tym roku turniej rankingowy dla zawodniczek i zawodników Polskiej Unii Karate.

Bielscy zawodnicy: Joanna JANOTA, Eliza GAWEŁ, Mikołaj DOBRZYŃSKI oraz Daniel FULARA na podstawie osiągniętych wyników w roku ubiegłym dostali powołania do reprezentowania naszego kraju w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w Olimpijskim Karate WKF, które odbędą się w stolicy Węgier Budapeszcie w dniach 07-09.02.2020r.

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij