header banner
Najbliższa impreza:

Central Europe Open – Bydgoszcz 02-03.03.2024

Weekend pełen emocji!

Atemi walczy o powołania na najważniejsze imprezy karate w 2024 roku.

 

Dwudniowe rankingowe zawody karate pod auspicjami Polskiej Unii Karate – Central Europe Open w Bydgoszczy zorganizowane przez miejscowy klub Bushi-Do, zgromadziły na starcie w Hali Arena ponad 1000 zawodniczek i zawodników z 77 klubów z Polski, Ukrainy, Norwegii, Niemiec, Szkocji
i Estonii.

Był to pierwszy w tym roku turniej karate w Polsce zaliczany do oficjalnych turniejów rankingowych, mających na celu wyłonienie składu reprezentacji na zbliżające się mistrzostwa Europy i świata w kategoriach: młodzików, juniorów, juniorów młodszych, młodzieżowców oraz seniorów.

Zawodniczki i zawodnicy bielskiego Atemi wywalczyli łącznie 9 medali, w tym: 2 złote, 2 srebrne i 5 brązowych medali.

Złote medale zdobyły:

– Zlata Korobkova w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt U12 (-30kg) oraz Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne juniorek.

Srebrne krążki powędrowały do:

– Aleksandry Toś w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych i Elizy Gaweł w konkurencji kata indywidualne seniorek.

Brązowe medale wywalczyli:

– Zlata Korobkova w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt U12 (-40kg), Emilia Hudecka w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt U10 (-30kg), Maciej Święch w konkurencji kumite indywidualne chłopców U12 (-45kg), Aleksandra Toś w konkurencji kata indywidualne juniorek oraz Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne kobiet U21.

Tuż za podium na 5. punktowanym miejscu uplasowali się: Dominik Świgost w konkurencji kata indywidualne juniorów i mężczyzn U21 oraz Martyna Ciecierska w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt U12 (+40kg) oraz Emilia Hudecka w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt U12
(-30kg).

7. punktowane miejsca przypadły dla Maksymiliana Rysia w konkurencji kumite indywidualne chłopców U12 (-30kg) oraz Nataszy Kwiatkowskiej w konkurencji kumite indywidualne młodziczek U14 (-52kg).

Gratulujemy wszystkim bardzo dobrego startu w zawodach, trenerom za przygotowanie zawodników a rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu.

 

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij