header banner
Najbliższa impreza:

Grand Prix Beskidów w Karate

Najmłodsi z Atemi zdobywają kolejne cenne sportowe doświadczenie !

 

Po wakacyjnej przerwie, udziałem w Grand Prix Beskidów, rozpoczęliśmy kolejny sezon startowy w karate.

 

 

Akademia Karate Jaworze była organizatorem zawodów, które odbyły się w sobotę 10 września 2022r. w miejscowej Hali Sportowej.

Bielski klub Atemi reprezentowany był przez dwunastkę najmłodszych zawodniczek i zawodników, którzy w konkurencjach indywidualnych kata i kumite zdobyli 8 medali, w tym: 2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe !

Złotymi medalistami zostali:

  • Maksymilian Ryś w konkurencji kumite indywidualne chłopców 8-9 lat w kategorii wagowej (-30kg) oraz Zlata Korobkova w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat w kategorii wagowej (+30kg).

Srebrne medale zdobyli:

  • Maksymilian Ryś w konkurencji kata indywidualne chłopców 8-9 lat oraz jego siostra Iga Ryś w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat w kategorii wagowej (-30kg).

Brązowe krążki powędrowały do:

  • Igi Ryś za konkurencję kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat, Artema Rozhoka i Krzysztofa Duraja za konkurencję kumite indywidualne chłopców 8-9 lat w kategorii wagowej (-30kg) oraz Zlaty Korobkowej za konkurencję kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat w kategorii wagowej (-35kg).

Na 5. punktowanym miejscu uplasowały się:

  • Natasza Kwiatkowska, Anna Kwaśny i Alicja Kasińska w konkurencjach kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat.

W zawodach wzięło udział 100 zawodniczek i zawodników z 14 klubów z Polski, Słowacji  i Ukrainy.

 

!! Gratulujemy najmłodszym osiągniętych wspaniałych wyników, które w przyszłości na pewno zaprocentują !!

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij