header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 29.09.2023 Nazwa wydarzenia:Mikro Granty - Sport Karate jako droga do sukcesu. Szkolenie dzieci i młodzieży w programie "Zostań Mistrzem" - warsztaty kata i kumite Miejsce:Bielsko-Biała

Mistrzostwa Polski w Karate 19.12.2022r.

Mistrzostwa Polski w Karate

 

W niedzielę 19.12.21r. łódzkiej Hali Atlas Arena odbyły się 1. Mistrzostwa Polski w Karate pod auspicjami Polskiej Unii Karate.

W Mistrzostwach Polski wzięło udział 386 zawodniczek i zawodników z 55 klubów.

Bielski klub Atemi reprezentowało siedmioro zawodniczek i zawodników, którzy wywalczyli 7 medali mistrzostw, w tym: 2 złote, 1 srebrny i 4 brązowe medale, co uplasowało Bielszczan na 6. pozycji w klasyfikacji medalowej.

Złote medale zdobyły:

Joanna Janota w konkurencji kata indywidualne juniorek oraz Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców U21.

Srebrny medal wywalczyła Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne seniorek.

Brązowe krążki powędrowały do:

Dominika Świgosta i Wiktorii Toś za konkurencję kata indywidualne juniorów młodszych oraz Elizy Gaweł i Mikołaja Dobrzyńskiego za konkurencję kata indywidualne seniorów.

Tuż za podium uplasował się Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne juniorów oraz Joanna Janota w konkurencji kata indywidualne seniorek.

Organizatorem Mistrzostw Polski w Karate był Klub Sportowy Olimp Łódź, który wygrał klasyfikację medalową

https://www.sportdata.org/…/set-online/popup_main.php…

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij