header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 27.06.2024 Nazwa wydarzenia:Karate 1 Youth League Miejsce:Porec - Chorwacja

Paweł Połtorzecki – Prezes klubu Sportów Azjatyckich Atemi

Szanowni Państwo!

⇒ Decyzją nr A-121 ówczesnego Urzędu Wojewódzkiego w Bielsku-Białej, 20 sierpnia 1985 roku z inicjatywy grupy osób chcących utworzyć na terenie Bielska-Białej klub, w którym będą uprawiane dalekowschodnie sztuki walki, zarejestrowano organizację wyższej użyteczności pod nazwą: Klub Sportów Azjatyckich „ATEMI”.

⇒ Klub Atemi zarejestrowany jest w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS). Od momentu rozpoczęcia działalności (1986r.) KSA ATEMI był członkiem Polskiego Związku Karate (do 2017 roku), a od czterech lat (od 2018 roku) należy do Polskiej Unii Karate, która od 30 marca 2022 roku została polskim związkiem sportowym działającym w sporcie karate z siedzibą w Bielsku-Białej !

⇒ Naszym głównym celem jest rozwój i popularyzacja karate wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jako dyscypliny sportowej.

 

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij