header banner
Najbliższa impreza:

Sukcesy zawodników w Austrian Junior Open!

Kolejny sukces zawodniczek i zawodników Atemi w eTurnieju Karate.

Siostry Aleksandra i Wiktoria Toś, Daniel Fulara oraz drużyna kata dziewcząt w składzie: Joanna Janota, Kaja Bednarowicz i Wiktoria Olma, zdobywają brązowe medale podczas światowych e zawodów karate kata – Austrian Junior Open, które odbywały się online w dniach 10-20 czerwca b.r.

Aleksandra Toś wywalczyła brązowy medal w konkurencji e kata indywidualne dziewcząt U12, siostra Oli – Wiktoria Toś zdobyła brązowy medal w konkurencji e kata indywidualne juniorek młodszych U16 a Daniel Fulara dołożył dwa brązowe medale w konkurencjach e kata indywidualne juniorów U17 i U18.

Tuż za podium w kategoriach e kata indywidulane juniorek U17 i U18 uplasowała się Joanna Janota, a 9. pozycję wywalczyła Wiktoria Olma.

W e zawodach wzięło udział 521 zawodniczek i zawodników z 201 klubów z 46 krajów.

Wyniki zawodów:

https://www.sportdata.org/karate/set-online/popup_main.php?popup_action=results&vernr=5452&active_menu=calendar

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij