header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 26.04.2024 Nazwa wydarzenia:Konsultacje Kadry Narodowej Miejsce:COS Spała

Sukcesy zawodników w Austrian Junior Open!

Kolejny sukces zawodniczek i zawodników Atemi w eTurnieju Karate.

Siostry Aleksandra i Wiktoria Toś, Daniel Fulara oraz drużyna kata dziewcząt w składzie: Joanna Janota, Kaja Bednarowicz i Wiktoria Olma, zdobywają brązowe medale podczas światowych e zawodów karate kata – Austrian Junior Open, które odbywały się online w dniach 10-20 czerwca b.r.

Aleksandra Toś wywalczyła brązowy medal w konkurencji e kata indywidualne dziewcząt U12, siostra Oli – Wiktoria Toś zdobyła brązowy medal w konkurencji e kata indywidualne juniorek młodszych U16 a Daniel Fulara dołożył dwa brązowe medale w konkurencjach e kata indywidualne juniorów U17 i U18.

Tuż za podium w kategoriach e kata indywidulane juniorek U17 i U18 uplasowała się Joanna Janota, a 9. pozycję wywalczyła Wiktoria Olma.

W e zawodach wzięło udział 521 zawodniczek i zawodników z 201 klubów z 46 krajów.