header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 03.02.2023 Nazwa wydarzenia:Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Larnaka /Cypr/ Miejsce:Larnaka /Cypr/ - Kadet, Junior, U21

XVI Międzynarodowe Grand Prix Bielska-Białej w Karate – POLISH OPEN 2022

Po raz 16 w stolicy Podbeskidzia będziemy świadkiem wielkiego wydarzenia sportowego – turnieju karate Polish Open.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 1-2 października 2022r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej.

Rejestracja i obsługa zawodów poprzez portal SPORTDATA.ORG – oficjalny serwis World Karate Federation. Live stream z zawodów w jakości HD – 2 dni transmisji internetowej oraz w mediach społecznościowych. Studio polowe Radia Bielsko, 6 wejść na żywo na antenę prosto z miejsca rozgrywania zawodów.

Jak co roku spodziewamy się przyjazdu wielu wspaniałych zawodniczek i zawodników oraz reprezentacji narodowych z ponad 30 państw. Dla wielu kadr narodowych będzie to znakomita okazja do sprawdzenia aktualnej formy przed zbliżającymi się Młodzieżowymi Mistrzostwami Świata, które odbędą się w dniach 26-30 października 2022r. w mieści Konya /Turcja/.

Zawody odbywają się pod honorowym patronatem Pana Jarosława Klimaszewskiego – Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Pana Kamila Bortniczuka – Ministra Sportu i Turystyki.

Sędzią głównym zawodów będzie Pan Robert Hamara – sędzia światowy WKF.

 

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij