header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 29.09.2023 Nazwa wydarzenia:Mikro Granty - Sport Karate jako droga do sukcesu. Szkolenie dzieci i młodzieży w programie "Zostań Mistrzem" - warsztaty kata i kumite Miejsce:Bielsko-Biała

Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate 06-07 maja 2023

 

 

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate

 

 

 

Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate, które odbywały się w dniach 6-7 maja b.r. w Hali Sportowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, zgromadziły na stracie 125 zawodniczek i zawodników reprezentujących 37 wyższych uczelni.

Bardzo dobry start w mistrzostwach zanotowała aktualna mistrzyni Polski seniorek – Anna Kowalska reprezentująca Akademię Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej wygrywając konkurencję kata indywidualne kobiet.

Na trzecim miejscu podium, w tej samej konkurencji uplasowała się aktualna wicemistrzyni Polski seniorek – Eliza Gaweł reprezentująca Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Eliza wystartowała również w konkurencji kumite indywidualne kobiet, zdobywając drugi brązowy medal.

Organizatorem Akademickich Mistrzostw Polski był  AZS Uniwersytet Warszawski.

 

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij