header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 03.02.2023 Nazwa wydarzenia:Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Larnaka /Cypr/ Miejsce:Larnaka /Cypr/ - Kadet, Junior, U21

Sportowe wakacje z klubem Atemi

Sportowe wakacje z klubem Atemi

25.07.2022r. do 08.08.2022r.

 

Dwa tygodnie aktywnego wypoczynku w Mrzeżynie w Ośrodku Wczasowym „Perła”http://owperla.com

 

 

Pliki do pobrania:

 

Więcej informacji w pliku    ⇒ Mrzeżyno 2022

Ośrodek wczasowy Perła położony jest na pięknej, dużej działce pokrytej częściowo sosnowym lasem, w bliskim sąsiedztwie plaży. Jednocześnie do centrum miasteczka i portu można dojść piechotą w ciągu kilku minut.

  • 150 metrów od plaży,
  • basen zewnętrzny z wodą podgrzewaną,
  • nowoczesny, certyfikowany plac zabaw,
  • boiska do koszykówki, siatkówki, badmintona oraz
  • bilard i stoły do ping ponga.

Mrzeżyno to malownicza miejscowość letniskowa przylegająca do linii brzegowej Morza Bałtyckiego przy ujściu rzeki Regi. Piękna, piaszczysta i czysta plaża, z pasem sosnowego lasu czyni Mrzeżyno idealnym miejscem do wypoczynku. Znajdujące się w powietrzu jod, mikroelementy soli i sosnowe olejki eteryczne tworzą specyficzny mikroklimat i korzystnie wpływają na górne drogi oddechowe oraz układ krążenia.

Liczne atrakcje samego Mrzeżyna jak i pobliskich miejscowości pozwalają na przyjemne i ciekawe spędzanie wolnego czasu. W samym Mrzeżynie wartym zobaczenia jest neoromański kościół p/w św. Apostołów Piotra i Pawła, wybudowany w 1912 r. Poza tym Mrzeżyno oferuje liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego, jazdy konne, kino, kawiarnie, wycieczki promem, a bliskość lasów i jezior umożliwia zapalonym grzybiarzom i wędkarzom oddawanie się ich hobby. Dla najmłodszych największą atrakcją będzie funkcjonujące w Mrzeżynie wesołe miasteczko, przejażdżka ciuchcią oraz nowoczesny aquapark znajdujący się 50 metrów od naszego ośrodka.

Wypoczynek dzieci i młodzieży wspiera Gmina Bielsko-Biała

ZAPRASZAMY !!

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij