header banner
Najbliższa impreza:

Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate

 

Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego był organizatorem tegorocznych zmagań studentów w Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate, które odbyły się w dniach 7-8 maja 2022r. w Hali Sportowej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Troje Bielszczan: – Anna Kowalska /Akademia Techniczno-Humanistyczna Bielsko-Biała/, Eliza Gaweł i Mikołaj Dobrzyński /AWF Katowice/ wzięło udział w mistrzostwach zdobywając 3 medale!

 

 

  • Srebrną medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w Karate została Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne kobiet.
  • Brązowe medale przypadły dla Elizy Gaweł i Mikołaja Dobrzyńskiego w konkurencji kata indywidulane kobiet i mężczyzn.

Na co dzień nasi seniorzy reprezentują klub Atemi, są stypendystami miasta Bielska-Białej, a stypendia przyznane przez Pana Jarosława Klimaszewskiego Prezydenta Miasta uzyskali dzięki wynikom sportowym osiągniętymi w 2021 roku.

W gronie stypendystów również znaleźli się : Joanna Janota, Krzysztof Karwowski, Wiktoria Toś oraz Kacper Ołownia.

Gratulacje dla Was wszystkich !!

zdjęcia – źródło https://www.facebook.com/media/set/?vanity=karateazs&set=a.7717202681625014

 

 

 

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij