header banner
Najbliższa impreza:

II Puchar Polski Dzieci Młodzików w Karate. Grodzisk Mazowiecki 02.12.2023

II Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate

 

W dniu 2 grudnia b.r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbył się II Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate.

Organizatorem pucharu był Uczniowski Klub Sportowy Budo Grodzisk Mazowiecki, Polska Unia Karate, Mazowiecki Związek Karate oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Do rywalizacji przystąpiło 608 zawodniczek i zawodników z 61 klubów zrzeszonych w Polskiej Unii Karate.

Bardzo dobry występ zaliczyły najmłodsze zawodniczki i zawodnicy bielskiego klubu Atemi zdobywając 3. medale w tym: 1 złoty i 2 brązowe.

Złoty medal w konkurencji kumite indywidualne chłopców do 8 lat w kategorii wagowej (-27 kg) zdobył Kacper Stec.

Brązowe krążki wywalczyli: Emilia Hudecka w konkurencji kumite dziewcząt do 10 lat w kategorii wagowej (-30 kg) oraz Maksymilian Ryś w konkurencji kumite chłopców do 12 lat w kategorii wagowej (-30 kg).

Pucharem Polski Dzieci i Młodzików w Karate zakończyliśmy intensywną rywalizację na krajowych arenach sportowych w roku kalendarzowy 2023.

Dla przypomnienia, w kończącym się roku 2023, bielskie zawodniczki i zawodnicy zdobyli 4 tytuły mistrza Polski, 3 tytuły wicemistrza Polski oraz 8 tytułów brązowych medalistów mistrzostw Polski.

Mistrzostwa Polski odbywały się w kategoriach młodzieżowych (junior młodszy, junior i młodzieżowiec) oraz seniorskich.

Udział w całorocznym szkoleniu sportowym i rywalizacji był możliwy dzięki wsparciu miasta Bielska-Białej oraz Ministerstwu Sportu i Turystki.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wparcie !

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij