header banner
Najbliższa impreza:

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate – kolejne cenne doświadczenie

Najmłodsi z Atemi zdobywają cenne sportowe doświadczenie !

 

Ludowy Klub Sportowy „Zarzewie” w Prudniku, był organizatorem kolejnej edycji Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny w Karate, które odbyły się w sobotę 4 czerwca 2022r. w miejscowej Hali Sportowej Agencji Sportu i Promocji w Prudniku.

 

Bielski klub Atemi reprezentowany był przez ósemkę najmłodszych zawodniczek i zawodników, którzy w konkurencjach indywidualnych kata i kumite zdobyli 7 medali, w tym: 2 srebrne i 5 brązowych !

Srebrnymi medalistami sobotnich zawodów zostali:

— Zlata Korobkova, która srebrny medal i drugie miejsce na podium wywalczyła w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat w kategorii wagowej (-35kg) oraz  Maksymilian Ryś – srebro i drugie miejsce zdobyte w konkurencji kata indywidualne chłopców 8 lat.

Brązowe medale wywalczyli:

— Iga Ryś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 8 lat, Artem Rozhok i Maksymilian Ryś w konkurencji kumite indywidualne chłopców 8-9 lat w kategorii wagowej (-35kg) oraz Zlata Korobkova w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat w kategorii wagowej (-30kg) i Natasza Kwiatkowska w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat w kategorii wagowej (+35kg).

Na 5. punktowanym miejscu uplasowały się:

— Iga Ryś i Anna Kwaśny w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat w kategorii wagowej (-30kg).

 

W zawodach wzięło udział około 170 zawodniczek i zawodników z 17 klubów z Polski, Czech i Ukrainy.

 

!! Gratulujemy najmłodszym osiągniętych wspaniałych wyników, które w przyszłości na pewno zaprocentują !!

!! Dziękujemy trenerom Natalii Hardynskiej i Mikołajowi Dobrzyńskiemu za przygotowanie najmłodszego Teamu Atemi do udziału w zawodach !!

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij