header banner
Najbliższa impreza:

Central Poland Open – Pleszew 2018

W dniach 19-20 maja w Pleszewie odbyła się 5. edycja Central Poland Open w Karate (WKF). Na starcie stanęło 453 zawodników z 64 klubów. Organizatorem zawodów był Pleszewski Klub Karate, Urząd Miasta i Gminy Pleszew oraz Starostwo Powiatowe w Pleszewie.

Bielski Klub Karate Atemi reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, którzy w konkurencjach indywidualnych zdobyli 13 medali w tym: 4 złote, 5 srebrnych i 4 brązowe, co pozwoliło uplasować się bielskim zawodnikom na 5. pozycji w klasyfikacji medalowej.

Złote medale zdobyli:

Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat, Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne juniorek 16-17 lat oraz Eliza Gaweł w konkurencjach kata indywidualne młodzieżowców U21 i Seniorek.

Srebrne medale zdobyli:

Aleksandra Toś w konkurencjach kata indywidualne dziewcząt do 10 lat i 11-12 lat, Maria Kliś w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat, Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat oraz Anna Kowalska w kategorii kata indywidualne młodzieżowców U21.

Brązowe medale zdobyli:

Wiktoria Toś w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 11-12 lat, Michał Polak w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych 14-15 lat oraz Maciej Gawor w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych i juniorów 16-17 lat.

Zawody odbyły pod patronatem Polskiej Unii Karate.

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij