header banner
Najbliższa impreza:

Grand Prix Słowacji – turniej kwalifikacyjny PUK za nami.

W dniach 23-24 lutego b.r. w stolicy Słowacji odbyła się 39. edycja Grand Prix Słowacji w olimpijskim karate WKF. W dwudniowych zawodach na starcie stanęło ponad 1500 zawodników reprezentujących 203 kluby z 22 krajów. Słowacki turniej zaliczany jest do zawodów rankingowych Polskiej Unii Karate (PUK) – członka WKF, jedynej organizacji w Polsce reprezentującej karate olimpijskie. Ranking PUK ma na celu utworzenie szerokiej kadry Polskiej Unii Karate, a przy spełnionych minimach kwalifikacyjnych wyznaczonych przez PUK,  powołanie reprezentacji PUK na Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata.

Dziewięcioosobowa ekipa bielskiego Atemi wzięła udział w turnieju. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Bartosz Mączka, zdobywając brązowy medal w kategorii kata indywidualne seniorów. W tej samej kategorii 7. miejsce wywalczył Mateusz Tomiczek, a w konkurencji kobiet do 21 lat, 7. miejsce zajęła Anna Kowalska.

WYNIKI

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij