header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 26.04.2024 Nazwa wydarzenia:Konsultacje Kadry Narodowej Miejsce:COS Spała

Medalowa sobota zawodników KSA Atemi

W sobotę 2 listopada odbyła się pierwsza edycja Adidas Cup  w olimpijskim Karate WKF w ramach turnieju Wrocław Open. W zawodach wzięło udział 306 zawodników reprezentujących 35 klubów. Bielski klub Atemi reprezentowało dwóch zawodników: Bartosz Mączka, który wywalczył złoty medal w konkurencji Kata Indywidualne Mężczyzn, pokonując w finale Maksymiliana Szczypkowskiego, reprezentanta gospodarzy zawodów – Budokan Wrocław oraz Anna Kowalska, która dorzuciła srebrny medal w konkurencji Kata Indywidualne Kobiet.

Tego samego dnia w Republice Czeskiej – odbył się Gran Prix Ostrawy w którym wzięło udział 341 zawodników z 61 klubów. Swoją dobrą dyspozycję potwierdziła Eliza Gaweł, która zdobyła cztery medale w tym trzy złote w konkurencjach: Kata Indywidualne U21, Kumite Indywidualne U21 (+60kg) oraz Kumite Indywidualne Seniorek (-65kg), a także srebrny medal w konkurencji Kata Indywidualne Seniorek. Dobrym startem może pochwalić się również Krzysztof Karwowski, który zdobył srebrny medal w konkurencji Kata Indywidualne Juniorów Młodszych oraz brązowy medal w konkurencji Kata Indywidualne Juniorów.