header banner
Najbliższa impreza:
Data:od 21.09.2019 Nazwa wydarzenia:MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH, JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW W KARATE WKF Miejsce:Środa Wielkopolska

XV Harasuto CUP – Turniej rankingowy PUK

Kolejny sukces naszych zawodników na turnieju rankingowym Polskiej Unii Karate, jedynej organizacji w Polsce reprezentującej karate olimpijskie WKF.

W miniony weekend w Łodzi odbyła się XV edycja Harasuto Cup – drugi w tym roku, krajowy turniej rankingowy Polskiej Unii Karate. Organizatorem zawodów był miejscowy klub Harasuto. Do rywalizacji przystąpiło ponad 960 zawodniczek i zawodników, reprezentujących 108 klubów z 13 państw.

Bardzo dobrze wypadł Bartosz Mączka, który w finale pokonał Jordana Szafranka reprezentanta klubu Shitokai Szkocja. Srebrny medal w konkurencji kata indywidualne juniorek zdobyła Anna Kowalska, która w walce finałowej uległa Emmie Ruthven brązowej medalistce mistrzostw Europy, reprezentantki klubu Shitokai Szkocja.

Cenne miejsca po za podium i ważne punkty w turnieju rankingowym zdobyli:

Dominik Świgost – 7.miejsce kata indywidualne młodzików 12-13 lat,

Elżbieta Matejszczak – 5.miejsce kata indywidualne młodziczek 12-13 lat,

Marlena Kępys – 9.miejsce kata indywidualne młodziczek 12-13 lat,

Joanna Janota – 5.miejsce kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat,

Wiktoria Olma – 9.miejsce kata indywidualne juniorek młodszych 14-15 lat,

Daniel Fulara – 7.miejsce kata indywidualne juniorów młodszych 14-5 lat,

Mateusz Tomiczek – 9.miejsce kata indywidualne seniorów.

WYNIKI

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI Bielsko-Biała informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij